Włocławek ul. Toruńska 169

87-800 Włocławek
ul. Toruńska 169
tel: +48 54 230 60 60
fax: (54) 230 60 79
magazyn: +48 54 230 60 68
serwis: +48 54 230 60 66
e-mail: salon@watarski.vw.pl
e-mail serwisu: serwis@watarski.vw.pl

Opis
Ubezpieczenia Komunikacyjne:

Osoba kontaktowa: Agnieszka Dróżka
tel: +48 54 230 60 60
kom: +48 600 245 421
e-mail: agnieszka@watarski.vw.pl



POMOC DROGOWA DOSTĘPNA 24H TEL. +48 728 96 77 96

Części zamienne i akcesoria


Osoba kontaktowa: Maciej Sompolski -sprzedaż detaliczna
tel: +48 54 230 60 68
e-mail: maciejs@watarski.vw.pl
tel: +48 54 230 60 69
tel: +48 668 311 131
Samochody użytkowe


Osoba kontaktowa: Maciej Wojnarowski
tel: +48 54 230 60 63
tel: +48 600 906 644
e-mail: maciej@watarski.vw.pl


Osoba kontaktowa: Michał Kądziela- sprzedaż flotowa
tel: +48 571 449 249
e-mail: michal@watarski.vw.pl
Serwis
Recepcja serwisu:
Kinga Maciąg
tel. +48 54 230 60 66
kom: +48 668 348 879
e-mail: kinga@watarski.vw.pl


Stacja Kontroli Pojazdów
Przeglądy okresowe
tel. +48 54 230 60 80
e-mail: serwis@watarski.vw.pl

Myjnia samochodowa
Włocławek, ul. Armii Krajowej 31
tel.+48 54 231 02 65
GSM +48 789 442 422
e-mail: myjnia@watarski.vw.pl
czynne : pn-pt 8:00-16:00 sob. 8:00-14:00


Naprawy powypadkowe
Dawid Popowicz
tel.+48 54 230 60 92
kom.+48 728 470 801
e-mail dawid@watarski.vw.pl

Doradcy serwisu:


Osoba kontaktowa: Damian Grabczewski
tel: +48 54 230 60 67
tel: +48 600 906 641
e-mail: serwis2@watarski.vw.pl


Osoba kontaktowa: Piotr Nowak
tel: +48 54 230 60 60 wew.192
tel: +48 789 221 696
e-mail: serwis1@watarski.vw.pl
Samochody osobowe


Osoba kontaktowa: Violetta Augustyniak-Tomaszewska
tel: +48 54 230 60 64
tel: +48 604 105 700
e-mail: violetta@watarski.vw.pl


Osoba kontaktowa: Krystian Kalinowski
tel: +48 54 230 60 62
tel: +48 664 635 555
e-mail: krystian@watarski.vw.pl
Samochody używane
Das WeltAuto
czynne: pn-pt 9:00-17:00

Osoba kontaktowa: Daniel Lewkowicz
tel: +48 54 230 60 76
tel: + 48 728 482 970
e-mail: uzywane@watarski.vw.pl
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce